Ranking ofert kredytów gotówkowych – luty 2019

W dzisiejszych czasach na rynku można znaleźć bardzo wiele różnorodnych ofert kredytów gotówkowych. Coraz częściej wiele osób decyduje się na wzięcie takiego kredytu gotówkowego, ponieważ to właśnie dzięki niemu często możemy podreperować domowy budżet w kryzysowych sytuacjach. Jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że taki kredyt gotówkowy często może być drogi. Dlatego warto zadbać o odpowiednie porównanie kredytów gotówkowych.

Jeżeli nie znamy się na świecie finansów, nie powinniśmy się trudzić i porównywać kredyty gotówkowe. Bardzo ważne w tym przypadku jest aby polegać na specjalistach. Dlatego przygotowałem dla Państwa krótki ranking na temat kredytów gotówkowych w lutym 2019 roku.

Zdecydowanie ofertą najbardziej korzystną dla klientów jest kredyt gotówkowy banku Alior Bank, ponieważ prowizja wynosi 0%, a RRSO jest równe 7,12%.

Na drugim miejscu znalazł się w naszym rankingu bank Santander, gdzie prowizja już wynosi 1,99%, jednak na tle innych banków jest ona niewielka. Warto także zwrócić uwagę na atrakcyjne RRSO, które pozostaje na poziomie 8,23%.

Ostatnia propozycja to oferta Citi Handlowego, gdzie RRSO wynosi 9,57%. Z kolei oprocentowanie w przypadku kredytu gotówkowego oscyluje w granicach 5,97%. Powinniśmy porównać wszystkie oferty zanim ostatecznie zdecydujemy się na dany kredyt.

Redakcja

Autor

Redakcja

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz